Blog

Potravinám škodí hlavně zavíječi aneb druhové určení skladištních škůdců

I přes vyspělé technologie představují hmyzí škůdci velkou hrozbu pro podniky zaměřené na zpracování rostlinných a živočišných produktů. Veřejnost je obvykle považuje za potravinové moly. Ve skutečnosti se ale jedná o zcela jinou čeleď nazvanou zavíječovití (Pyralidae).

Blízká budoucnost hubení škůdců

Robot likvidující hlodavce, šváby nebo štěnice zřejmě zůstane ještě dlouho pouhou vizí. Přístup k hubení škůdců se však během příštích několika let změní. Konkrétní postupy a technologie ovlivní inovace v oboru, rostoucí požadavky zákazníků, přísnější zákony nebo třeba rezistence některých škůdců. Přečtěte si, jak budou podle nás vypadat služby DDD firem v blízké budoucnosti.

Zakládáme nový projekt

Ochrana proti holubům a jinému ptactvu je obor, který vyžaduje speciální přístup. Protože stále více firem a domácností hledá informace, jak zabránit ohrožování majetku i zdraví nezvanými opeřenci, založili jsme nový projekt ADERA BirdControl, který se zaměřuje výhradně na kompletní ochranu proti ptactvu.

Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD služeb ohlásily firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o.

České firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o. ohlásily uzavření strategického partnerství v oblasti DDD služeb. Od 1. září 2015 tak budou veškerou ochranu proti škůdcům nebo jejich hubení provádět u klientů HASAP Consulting, s.r.o., specialisté společnosti ADERA s.r.o. Cílem dlouhodobého partnerství je vzájemné sdílení zkušeností, zvýšení flexibility služeb a oslovení nové a náročné klientely z řad velkých podniků.

Elektronika a mobilní telefony doléhají na myš domácí

Tlaky na stále účinnější, ale současně stále bezpečnější ochrannou deratizaci se stupňují. Již zákon č. 258 z roku 2000 o ochraně veřejného zdraví, a to i v novele účinné od 1. srpna 2013, vyžaduje, aby ochranná deratizace byla nejen vysoce účinná, ale aby současně byla prováděna tak, že nebude ohrožovat zdraví lidí, životní ani pracovní prostředí a přípravky budou používány jen v míře nezbytně nutné (§ 56 odstavec a, b).

 

Napište nám a my se vám ozveme zpět

* Musí být vyplněno
Odesílám zprávu
    Zavřít

    Sledujte nás na...