Blog

Zakládáme novou dceřinou společnost

Ochrana proti holubům a jinému ptactvu je obor, který vyžaduje speciální přístup. Protože stále více firem a domácností hledá způsob, jak zabránit ohrožování majetku i zdraví nezvanými opeřenci, rozhodli jsme se založit nový projekt – dceřinou společnost ADERA BirdControl, s.r.o., která se zaměřuje výhradně na kompletní ochranu proti ptactvu.

Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD služeb ohlásily firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o.

České firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o. ohlásily uzavření strategického partnerství v oblasti DDD služeb. Od 1. září 2015 tak budou veškerou ochranu proti škůdcům nebo jejich hubení provádět u klientů HASAP Consulting, s.r.o., specialisté společnosti ADERA s.r.o. Cílem dlouhodobého partnerství je vzájemné sdílení zkušeností, zvýšení flexibility služeb a oslovení nové a náročné klientely z řad velkých podniků.

Elektronika a mobilní telefony doléhají na myš domácí

Tlaky na stále účinnější, ale současně stále bezpečnější ochrannou deratizaci se stupňují. Již zákon č. 258 z roku 2000 o ochraně veřejného zdraví, a to i v novele účinné od 1. srpna 2013, vyžaduje, aby ochranná deratizace byla nejen vysoce účinná, ale aby současně byla prováděna tak, že nebude ohrožovat zdraví lidí, životní ani pracovní prostředí a přípravky budou používány jen v míře nezbytně nutné (§ 56 odstavec a, b).

Škůdci zavírají desítky českých restaurací a obchodů

Od 1. ledna 2015 zahájila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) kontroly v provozovnách společného stravování. Za necelé čtyři měsíce nařídila uzavření překvapivě velkého počtu podniků. Po výrazně zanedbaném úklidu byl třetím nejčastějším důvodem výskyt myšího trusu. Obrana proti škůdcům přitom může být jednoduchá – stačí zajistit odbornou prevenci a monitoring objektu.

Kde nakupují DDD přípravky úspěšné firmy?

V předchozím článku „DDD a úklidové firmy – spolupráce, která se vyplatí“ jsme vám představili výhody outsourcingu na externího dodavatele. Pokud zajišťujete DDD služby interně, máme pro vás užitečný tip, který se osvědčil našim zákazníkům. V pokračování této třídílné série článků vám poradíme, kde a proč objednávat DDD přípravky pro úklidové firmy.

 

Napište nám a my se vám ozveme zpět

* Musí být vyplněno
Odesílám zprávu
    Zavřít

    Sledujte nás na...