Blog

Blízká budoucnost hubení škůdců

Robot likvidující hlodavce, šváby nebo štěnice zřejmě zůstane ještě dlouho pouhou vizí. Přístup k hubení škůdců se však během příštích několika let změní. Konkrétní postupy a technologie ovlivní inovace v oboru, rostoucí požadavky zákazníků, přísnější zákony nebo třeba rezistence některých škůdců. Přečtěte si, jak budou podle nás vypadat služby DDD firem v blízké budoucnosti.

Zakládáme novou dceřinou společnost

Ochrana proti holubům a jinému ptactvu je obor, který vyžaduje speciální přístup. Protože stále více firem a domácností hledá způsob, jak zabránit ohrožování majetku i zdraví nezvanými opeřenci, rozhodli jsme se založit nový projekt – dceřinou společnost ADERA BirdControl, s.r.o., která se zaměřuje výhradně na kompletní ochranu proti ptactvu.

Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD služeb ohlásily firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o.

České firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o. ohlásily uzavření strategického partnerství v oblasti DDD služeb. Od 1. září 2015 tak budou veškerou ochranu proti škůdcům nebo jejich hubení provádět u klientů HASAP Consulting, s.r.o., specialisté společnosti ADERA s.r.o. Cílem dlouhodobého partnerství je vzájemné sdílení zkušeností, zvýšení flexibility služeb a oslovení nové a náročné klientely z řad velkých podniků.

Elektronika a mobilní telefony doléhají na myš domácí

Tlaky na stále účinnější, ale současně stále bezpečnější ochrannou deratizaci se stupňují. Již zákon č. 258 z roku 2000 o ochraně veřejného zdraví, a to i v novele účinné od 1. srpna 2013, vyžaduje, aby ochranná deratizace byla nejen vysoce účinná, ale aby současně byla prováděna tak, že nebude ohrožovat zdraví lidí, životní ani pracovní prostředí a přípravky budou používány jen v míře nezbytně nutné (§ 56 odstavec a, b).

Škůdci zavírají desítky českých restaurací a obchodů

Od 1. ledna 2015 zahájila Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) kontroly v provozovnách společného stravování. Za necelé čtyři měsíce nařídila uzavření překvapivě velkého počtu podniků. Po výrazně zanedbaném úklidu byl třetím nejčastějším důvodem výskyt myšího trusu. Obrana proti škůdcům přitom může být jednoduchá – stačí zajistit odbornou prevenci a monitoring objektu.

 

Napište nám a my se vám ozveme zpět

* Musí být vyplněno
Odesílám zprávu
    Zavřít

    Sledujte nás na...