Kde nakupují DDD přípravky úspěšné firmy?

Tento článek byl publikován v magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ č 3/2014.

Výběr profesionálního dodavatele se vyplatí

Úklidové firmy, které vlastními silami úspěšně zajišťují DDD, mají společné dvě věci. Kromě zkušených zaměstnanců s odbornou způsobilostí je to používání profesionálních přípravků. Protože záleží na jejich kvalitě, ceně i rychlosti dodání, stále více společností nakupuje u specializovaných obchodů (http://profesional.adera.cz a další).

  • U přípravků od profesionálních dodavatelů máte jistotu vysoké účinnosti při hubení a ochraně proti škůdcům
  • Jejich používání zvyšuje důvěryhodnost v očích zákazníků a reprezentuje firmu

Proč nakupovat u profesionálů?

Zákazníci našeho obchodu http://profesional.adera.cz si nejčastěji chválí kvalitu, odborný servis a nízké ceny. Všechny nabízené přípravky sami používáme. Díky tomu známe jejich skutečnou účinnost v reálných podmínkách a v nabídce necháváme pouze osvědčené produkty. Protože nejsme odtržení od praxe, máme přehled o moderních trendech i nových přípravcích. Většinu zboží do České republiky navíc sami dovážíme. Proto nabízíme velmi výhodné ceny – při nákupu tak ušetříte, snížíte celkové náklady a získáte jasnou konkurenční výhodu.

  • Objednávání na http://profesional.adera.cz je bez jakýchkoli závazků a minimálního plnění
  • Pravidelně připravujeme zajímavé slevy a výprodeje
  • Většina zboží je k dispozici skladem
  • Krátké dodací lhůty
  • Odborný servis

Vše podstatné na jednom místě

Další výhodou specializovaných obchodů je kompletní sortiment na jednom místě. Základní nabídku našeho e-shopu Adera Profesionál tvoří osvědčené přípravky, které úspěšně používají DDD firmy. Od jednoho dodavatele tak získáte přípravky proti hlodavcům, štěnicím, švábům, mravencům, mouchám a jiným škůdcům, odpuzovače, dezodorizační přípravky, postřikovače i sítě proti ptákům. Nechybí ani produkty určené speciálně pro úklidové firmy.

Veškeré přípravky jsou určené pro profesionální využití. Objednávku proto mohou odeslat pouze registrované firmy. Po nezávazné registraci se vám zobrazí také ceny produktů. Kompletní nabídku si samozřejmě můžete prohlédnout i bez registrace.

Vyzkoušejte si pohodlné zásobování

V e-shopu http://profesional.adera.cz nejčastěji nakupují firmy, které se zaměřují na hubení škůdců, úklidové služby a facility management. Nákup profesionálních přípravků se totiž vyplatí všem, kterým záleží na prověřené účinnosti, kvalitě a výhodných cenách. Náš internetový obchod je navíc otevřený 24 hodin denně. Pohodlné objednávání DDD přípravků si tak můžete vyzkoušet kdykoli.

Tento článek byl publikován v magazínu ÚKLID+ČIŠTĚNÍ č 3/2014.