Profesionální přípravky proti vosám a sršňům míří do rukou hasičů

Vozový park naší firmy

K odstraňování vosích a sršních hnízd se využívají mechanické metody jako například průmyslový vysavač nebo chemické přípravky. Právě ty ale ve výzbroji hasičů kvůli napnutým rozpočtům často chybí.

S Hasičským záchranným sborem spolupracujeme dlouhodobě. Před několika týdny nás navíc napadl ideální způsob, jak hasiče při jejich práci podpořit.

Nejen proto jsme se rozhodli věnovat HZS ČR 1 800 kusů přípravku Antivespe. Tyto insekticidy jsou speciálně určené k likvidaci vosích a sršních hnízd i samotného hmyzu. K bezpečnému použití přispívá velmi rychlý účinek, okamžitý knock-down efekt a aplikace možná i ze vzdálenosti 3–4 m.

Za účinnost přípravků Antivespe se navíc můžeme zaručit. Sami je totiž používáme při odstraňování vosích a sršních hnízd už několik let.

Do dobrých rukou jsme věnovali přípravky, které budou tento rok pomáhat při likvidaci vosích a sršních hnízd po celé ČR.

Vozový park naší firmy

Věříme, že díky naší podpoře získají hasičské sbory profesionální přípravky, které se stanou důležitým pomocníkem při jejich každodenní práci.

Oficiálně jsme insekticidy předali 2. července. Do rukou HZS krajů a ZÚ Hlučín se přípravky Antivespe dostali hned druhý den. Zároveň bude pokračovat i naše snaha podporovat důležité veřejné instituce a projekty.

O Adera s.r.o.

  • Specializujeme se na hubení nejrůznějších škůdců (hlodavců, štěnic, mravenců, švábů a dalších), vyklízení a ochranu proti holubům
  • Jsme součástí Integrovaného záchranného systému hlavního města Prahy a Sdružení DDD
  • Pomáhali jsme s vyklízením po povodních v letech 2009, 2010 a 2013