Zakládáme novou dceřinou společnost

Ochrana proti holubům a jinému ptactvu je obor, který vyžaduje speciální přístup. Protože stále více firem a domácností hledá způsob, jak zabránit ohrožování majetku i zdraví nezvanými opeřenci, rozhodli jsme se založit nový projekt – dceřinou společnost ADERA BirdControl, s.r.o., která se zaměřuje výhradně na kompletní ochranu proti ptactvu.

Na českém trhu dlouho chyběla firma zaměřená výhradně na ochranu proti ptactvu. Specializace přitom znamená pro zákazníky řadu výhod – nenahraditelné zkušenosti a znalosti v oboru, profesionální přístup a další.

Ochranu proti ptactvu v současné době nabízí desítky firem – převážně jako doplněk k výškovým nebo úklidovým službám. ADERA BirdControl je proto jedna z mála českých společností, která se soustředí pouze na tento obor. Díky úzké specializaci tak nabízíme zkušenosti a zázemí, kterým ostatní nemohou konkurovat.

Co přesně nabízíme

V ADERA BirdControl se zabýváme ochranou komerčních objektů i domácností proti holubům, jiřičkám, vlaštovkám a jinému ptactvu. Využíváme při tom osvědčené zábrany z ochranných sítí nebo hrotů. Základní nabídka společnosti proto zahrnuje instalace ochranných sítí, montáže hrotových zábran a odchyty holubů.

Pod značkou ADERA BirdControl působí zkušený tým, který vede Oldřich Primus – jeden z předních českých odborníků na ochranu proti ptactvu. Naši technici se navíc v minulosti podíleli na projektech všech typů a velikostí – od zasíťování stovek balkonů až po montáže zábran na rozsáhlé konstrukce. Většina má zkušenosti také z náročných a unikátních instalací.

U všech zákazníků instalujeme pouze zábrany, které se nám osvědčily v praxi. Několik let jsme testovali hroty i sítě od různých výrobců a nakonec jsme vybrali ty nejlepší. Za kvalitu práce i materiálu proto bez váhání ručíme 5letou zárukou, kterou je možné prodloužit i na více než 10 let.

Na čem nám záleží

Instalací hrotových nebo síťových zábran chráníme nemovitosti zákazníků před škodami, které ptáci způsobují svou přítomností, trusem a hnízděním. Zároveň tak klienty chráníme před rizikem, které pro lidské zdraví představují holubi či jejich trus.

Hlavním cílem naší nové společnosti je být významným hráčem na českém trhu a jasnou volbou pro firmy i domácnosti. Věříme, že profesionální přístup, kvalitně odvedená práce a příkladný zákaznický servis jsou nejlepší cestou, jak toho dosáhnout.

Co plánujeme

Protože věříme v inovace a moderní technologie, průběžně hledáme nové metody ochrany proti ptactvu. Do konce roku 2017 tak rozšíříme nabídku společnosti ADERA BirdControl například o speciální gely proti holubům. Tyto přípravky už delší dobu testujeme a vybíráme nejvhodnější. Jejich účinnost je překvapivě vysoká, ale trvanlivost a možnosti využití většiny z nich zatím omezené.

Mohlo by vás zajímat