Jaké sítě používáme?

Klasické síťové systémy

Klasické ochranné sítě proti ptactvu nachází uplatnění při zabezpečování fasád, balkónů, lodžií, světlíků a soch. Pro naše zákazníky vybíráme odolné a přitom nenápadné sítě, které splynou s okolím a stanou se tak téměř neviditelnými. Jejich minimální životnost je 10 let.

Japonské síťové systémy

Stejně jako klasické ochranné sítě nabízí japonský systém dlouhou životnost, nenápadný vzhled a vysokou odolnost. Při montáži navíc není nutné vrtat do fasády. Nedochází tak k jejímu poškození ani narušení vzhledu lodžie (balkónu). Zároveň jsou tyto sítě prakticky neviditelné. Kromě vás a ptáků si jich nikdo nevšimne.

Jak postupujeme?

Ochranu proti ptactvu je nutné správně navrhnout, jinak nemusí 100% fungovat. Proto za vámi v domluvený termín přijedeme a doporučíme ideální řešení. S montáží ochrany proti holubům je často spojený také odchyt ptactva, vyklízení půdních prostor, dezinfekce a dezinsekce, které jsou rovněž součástí našich služeb.


Fotogalerie

 Sítě v e-shopu

Ochranné sítě proti ptactvu nyní koupíte i v našem e-shopu. Za výhodnou cenu získáte spolehlivou ochranu před holuby do zateplených i klasických fasád v několika barvách. Více o jednoduché montáži a dlouhé životnosti našich sítí se dozvíte v sekci ochranné sítě našeho eshopu.

Sledujte nás na...

Napište nám a my se vám ozveme zpět

* Musí být vyplněno
Odesílám zprávu