Otevíráme pobočku v jižních Čechách

Hlodavce a hmyz na jihu Čech obchází strach. Od června 2012 totiž zajišťujeme hubení myší, potkanů, krys, štěnic, mravenců (farao), švábů, blech, vos nebo třeba sršňů také ve městech Tábor, Písek, Sezimovo Ústí, Bechyně, Milevsko, Soběslav, Týn n. Vltavou a mnoha dalších.

Zbavíme vás nejrůznějších škůdců

Od roku 2000 likvidujeme zástupy škůdců zejména v Praze a středních Čechách. Novou pobočku jsme založili v jihočeských Zběšičkách s cílem chránit domácnosti, hotely, školy, restaurace, úřady, nemocnice a objekty sociálních služeb. Osvědčená sestava služeb zůstává beze změny. I v nové lokalitě se zaměřujeme na:

I když pracujeme na různých místech, aktivně mezi sebou sdílíme důležité zkušenosti a prověřené postupy.

V okresech Písek a Tábor dopravu neplatíte

Na území okresů Tábor a Písek je doprava zdarma. Platíte tedy jen cenu deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení vos, vyklízení nebo ochrany proti holubům. Za každý ujetý km mimo hranici okresů účtujeme 16 Kč (jednosměrně). Obvykle za vámi přijedeme do druhého dne nebo v čase, který si zvolíte.

Příklad: Pan Novák si objednal likvidaci vosího hnízda na své chatě 20 km od okresu Tábor. Za odstranění hnízda zaplatí běžnou cenu (1 580 Kč) a za dopravu 320 Kč (20 × 16 Kč).

Jak si objednat naše služby?

Garantované hubení škůdců si můžete v jižních Čechách objednat telefonicky, e-mailem nebo přes objednávkový formulář, který najdete v detailu každé služby. Nezapomeňte uvést také svou adresu, abychom mohli zprávu rovnou přeposlat do pobočky ve Zběšičkách.

Škůdci Systémová ochrana Školení Vyklízení Články Kontakt