Čeká vás vyklízecí

Horor?

Nechte to radši na nás
0 %

Rizikové vyklízení nechte na nás

Rizikové vyklízecí práce jsou výzvou i pro zkušené odborníky. Před více než 18 lety jsme se proto začali specializovat na sanace po holubech, zemřelých, narkomanech i bezdomovcích. Provádíme kompletní služby – od vyklízení přes odvoz a likvidaci nebezpečného odpadu až po dezinfekce prostor.

Vyklízení po holubech

Postaráme se o vyklizení ptačího trusu i dalších nečistot, které po holubech zůstávají. Provádíme také důkladné ošetření proti parazitům, které tito ptáci přenáší. Vaše prostory tak zbavíme všeho, co by mohlo ohrozit lidské zdraví. Díky montáži ochranných sítí nebo hrotů navíc zabráníme, aby docházelo k dalšímu znečišťování.

Nezávazně poptat

Vyklízení po zemřelých

Kompletní vyklízení po zemřelých provádíme nejčastěji v případech, kdy ostatky zesnulé osoby zůstanou v objektu několik dnů až týdnů. Naše práce začíná důkladnou dezinfekcí a odstraněním zápachu, který znemožňuje pobyt v objektu. Následně ohleduplně vyklidíme veškeré nepotřebné věci a vybavení.

Nezávazně poptat

Vyklízení po bezdomovcích a narkomanech

Zajistíme vyklízení veškerého nepořádku po bezdomovcích a narkomanech. Často se jedná o použité jehly, silně znečištěné oblečení i nejrůznější odpadky. Navíc provádíme kompletní dezinsekce a dezinfekce. Díky tomu vám na konci vyklízení předáme zdravotně zcela nezávadné prostory.

Nezávazně poptat

Vyklízení po povodních

Provádíme rychlé vyklízení po povodních, záplavách a vyteklé kanalizaci. Zajistíme vyklizení naplavenin, nepořádku i poškozených věcí. Pomáháme vám tak co nejdříve vrátit zasažené prostory do původního stavu. Zároveň provádíme průběžné dezinfekce, které zajistí zdravotní nezávadnost prostředí.

Nezávazně poptat

Vyklízení varen a pěstíren

Vyklízíme také prostory, ve kterých byla objevena varna drog nebo pěstírna konopí. Takové vyklízecí práce patří mezi nejnáročnější akce. Vyžadují totiž profesionální přístup, maximální opatrnost a rozsáhlé zkušenosti. Při neodborném postupu navíc může snadno dojít k otravě zúčastněných osob.

Nezávazně poptat

Jak probíhá běžné vyklízení?

V domluvený termín přistavíme dostatečně velký kontejner (3, 6 nebo 9 m3) a pustíme se do práce

Provedeme pečlivý úklid a případně také dezinfekci, dezinsekci, odstranění zápachu či montáž ochrany proti holubům

Veškerý odpad po vyklizení odvezeme na skládku a předáme vám uklizené a čisté prostory

Umíme si poradit

Zbavíme vás veškerého nepořádku – infekčního a objemného odpadu, hmyzích škůdců, plísní, parazitů, škodlivých mikroorganismů i silného zápachu

Všestranné služby

Nejčastěji vyklízíme domy, byty, půdy, sklepy nebo pozůstalosti, rádi vám ale pomůžeme také s vyklízením veřejných prostor

Kompletní řešení

Po dokončení vyklízecích prací vám vždy předáme čisté a zdravotně nezávadné prostory

Chcete se poradit nebo na něco zeptat?

Kontaktujte nás
Škůdci Systémová ochrana Dezinfekce Vyklízení Články Kontakt