Koronavirus SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pomůžeme vám či vaší společnosti při zvládání krizové situace. Zajišťujeme kompletní dezinfekce a sanace zasažených či potencionálně ohrožených prostor. Používáme dezinfekční přípravky, které jsou dlouhodobě prověřené praxí s virucidním účinkem a tedy použitelné i proti koronaviru SARS-CoV-2.

Nabízíme kompletní řešení

Používáme dezinfekční přípravky s virucidním, baktericidním, mykobaktericidním, protiplísňovým a protikvasinkovým účinkem. Od aplikace po zaschnutí (dle povrchů, teploty a vzdušné vlhkosti) okolo 3 hodin lze prostory opět standardně využívat.

Polymerová dezinfekce
Po ošetření vzniká na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době (30–50 minut) likviduje viry, bakterie a plísně. Polymerový povrch navíc dle výrobce chrání až několik dní a snižuje riziko opětovné kontaminace.

Teplý aerosol
Rychlý a účinný způsob aplikace dezinfekčních přípravků pro ohniskové dezinfekce.

Zajišťujeme také dezinfekce vzduchotechniky proti coronaviru natažením teplého aerosolu, odborné poradenství a prodej dezinfekčních pomůcek (dezinfekčních rohoží a přípravků pro dezinfekci podlahy nebo rukou).

O koronaviru

Koronavir SARS-CoV-2 způsobuje onemocnění COVID-19. Poprvé se tato nemoc objevila na konci roku 2019 v čínském městě Wu-chan. V ČR byla u prvních pacientů prokázána 1. března 2020.

COVID-19 patří mezi vysoce infekční onemocnění.

Z člověka na člověka se tento koronavir přenáší kontaktní formou (při kýchání, kašlání nebo tělesném kontaktu). Hlavními příznaky onemocnění COVID-19 je suchý kašel, dušnost, velká únava a horečka. U těžkých případů a u rizikových osob může být průběh onemocnění velmi vážný.

Proč si vybrat nás?

Zajišťujeme kompletní ohniskové dezinfekce a sanace na území celé České republiky. Vysoká odbornost zajišťovaných prací je garantována kvalifikací zaměstnanců podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví ve znění pozdějších předpisů, členstvím ve Sdružení pracovníků DDD a certifikacemi dle ČSN EN 16636 a ISO 9001.

Při podezření/potvrzení výskytu koronaviru nás kdykoli kontaktujte – pomůžeme vám situaci co nejdříve vyřešit, a zabránit tak dalšímu šíření nákazy.

Jak se přenáší?

COVID-19 se přenáší respiračními kapénkami kontaktní formou, vzduchem a přes kontaminované povrchy. Po určitou dobu může přežít v životním prostředí a na zasaženém povrchu. Proto je nutné potenciálně kontaminované prostory a povrchy před dalším použitím dezinfikovat.

Co dezinfikovat?

Profesionální dezinfekci je nutné zajistit v místech, kde se osoba s prokázanou nákazou vyskytovala podstatnou dobu. Stejně důležitá je ale také pro místa, kde se infikovaný jedinec vyskytoval přechodně.

Kde pomáháme?

Dezinfekci proti koronaviru a odborné poradenství nabízíme pro ubytovací zařízení (hotely, ubytovny, koleje, penziony, Airbnb ubytování), veřejné budovy (úřady), dopravní prostředky, školy, restaurační a potravinářská zařízení, obchodní domy a nákupní centra, sportoviště a všechna ostatní nezdravotnická zařízení.

Jak se chránit?

Pro zmírnění rizika nákazy koronavirem doporučujeme dodržovat pokyny, které najdete v našem článku prevence proti koronaviru.

Vysoká účinnost

Využíváme technologie a přípravky, které jsou proti coronaviru SARS-CoV-2 100% účinné.

Kompletní řešení

Nejčastěji provádíme dezinfekce nezdravotnických prostor. Řešíme i rozsáhlé a expresní zakázky.

Doplňkové služby

Rádi pro vás zajistíme také dezinfekce vzduchotechniky a odborné poradenství.

Služba

Dezinfekce proti koronaviru do 2–3 dnů

Profesionální dezinfekce rizikových prostor. První návštěva technika obvykle proběhne do 2–3 dnů od objednání.

Cena na vyžádání
Nezávazně poptat
Služba

Dezinfekce proti koronaviru do 24 hod.

Expresní varianta pro zákazníky, kteří nechtějí čekat. První návštěva technika proběhne do 24 hod. od objednání.

Cena na vyžádání
Nezávazně poptat
Dezinfekci proti koronaviru
Škůdci Systémová ochrana Dezinfekce Vyklízení Články Kontakt