Koronavirus SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pomůžeme vám či vaší společnosti při zvládání krizové situace. Zajišťujeme kompletní dezinfekce a sanace zasažených či potencionálně ohrožených prostor. Používáme dezinfekční přípravky, které jsou dlouhodobě prověřené praxí s virucidním účinkem a tedy použitelné i proti koronaviru SARS-CoV-2.

Nabízíme kompletní řešení

Používáme dezinfekční přípravky s virucidním, baktericidním, mykobaktericidním, protiplísňovým a protikvasinkovým účinkem. Od aplikace po zaschnutí (dle povrchů, teploty a vzdušné vlhkosti) okolo 3 hodin lze prostory opět standardně využívat.

Polymerová dezinfekce
Po ošetření vzniká na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době (30–50 minut) likviduje viry, bakterie a plísně. Polymerový povrch navíc dle výrobce chrání až několik dní a snižuje riziko opětovné kontaminace.

Teplý aerosol
Rychlý a účinný způsob aplikace dezinfekčních přípravků pro ohniskové dezinfekce.

Zajišťujeme také dezinfekce vzduchotechniky proti coronaviru natažením teplého aerosolu, odborné poradenství a prodej dezinfekčních pomůcek (dezinfekčních rohoží a přípravků pro dezinfekci podlahy nebo rukou).

O koronaviru

Koronavir SARS-CoV-2 způsobuje onemocnění COVID-19. Poprvé se tato nemoc objevila na konci roku 2019 v čínském městě Wu-chan. V ČR byla u prvních pacientů prokázána 1. března 2020.

COVID-19 patří mezi vysoce infekční onemocnění.

Z člověka na člověka se tento koronavir přenáší kontaktní formou (při kýchání, kašlání nebo tělesném kontaktu). Hlavními příznaky onemocnění COVID-19 je suchý kašel, dušnost, velká únava a horečka. U těžkých případů a u rizikových osob může být průběh onemocnění velmi vážný.

Proč si vybrat nás?

Zajišťujeme kompletní ohniskové dezinfekce a sanace na území celé České republiky. Vysoká odbornost zajišťovaných prací je garantována kvalifikací zaměstnanců podle zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví ve znění pozdějších předpisů, členstvím ve Sdružení pracovníků DDD a certifikacemi dle ČSN EN 16636 a ISO 9001.

Při podezření/potvrzení výskytu koronaviru nás kdykoli kontaktujte – pomůžeme vám situaci co nejdříve vyřešit, a zabránit tak dalšímu šíření nákazy.

Jak se přenáší?

COVID-19 se přenáší respiračními kapénkami kontaktní formou, vzduchem a přes kontaminované povrchy. Po určitou dobu může přežít v životním prostředí a na zasaženém povrchu. Proto je nutné potenciálně kontaminované prostory a povrchy před dalším použitím dezinfikovat.

Co dezinfikovat?

Profesionální dezinfekci je nutné zajistit v místech, kde se osoba s prokázanou nákazou vyskytovala podstatnou dobu. Stejně důležitá je ale také pro místa, kde se infikovaný jedinec vyskytoval přechodně.

Kde pomáháme?

Dezinfekci proti koronaviru a odborné poradenství nabízíme pro ubytovací zařízení (hotely, ubytovny, koleje, penziony, Airbnb ubytování), veřejné budovy (úřady), dopravní prostředky, školy, restaurační a potravinářská zařízení, obchodní domy a nákupní centra, sportoviště a všechna ostatní nezdravotnická zařízení.

Jak se chránit?

Pro zmírnění rizika nákazy koronavirem doporučujeme dodržovat pokyny, které najdete v našem článku prevence proti koronaviru.

Vysoká účinnost

Využíváme technologie a přípravky, které jsou proti coronaviru SARS-CoV-2 100% účinné.

Kompletní řešení

Nejčastěji provádíme dezinfekce nezdravotnických prostor. Řešíme i rozsáhlé a expresní zakázky.

Doplňkové služby

Rádi pro vás zajistíme také dezinfekce vzduchotechniky a odborné poradenství.

Nezávazně poptat

Vyplňte prosím následující formulář nebo nám rovnou zavolejte na:

771 234 144

  [honeypot your-url move-inline-css:true id:your-url nomessage:true]

  Naše stránky chrání reCAPTCHA od Googlu (ochrana soukromí a smluvní podmínky)

  Děkujeme!

  Poptávka byla odeslána a my se vám co nejdříve ozveme zpět

  dezinfekci proti koronaviru
  Škůdci Systémová ochrana Dezinfekce Vyklízení Články Kontakt