Zakládáme nový projekt

Ochrana proti holubům a jinému ptactvu je obor, který vyžaduje speciální přístup. Protože stále více firem a domácností hledá informace, jak zabránit ohrožování majetku i zdraví nezvanými opeřenci, založili jsme nový projekt ADERA BirdControl, který se zaměřuje výhradně na kompletní ochranu proti ptactvu.

Ochranu proti ptactvu nabízí v současné době desítky firem – převážně jako doplněk k výškovým nebo úklidovým službám. Jako jedna z mála českých společností se však na tento obor intenzivně zaměřujeme. Specializace přitom znamená pro naše zákazníky řadu výhod – nenahraditelné zkušenosti, rozsáhlé znalosti nebo třeba přístup k nejnovějším technologiím.

Co přesně nabízíme

Rozhodli jsme se proto založit nový projekt ADERA BirdControl, který se zabývá ochranou komerčních objektů i domácností proti holubům, jiřičkám, vlaštovkám a jinému ptactvu. Na stránkách www.birdcontrol.cz díky tomu najdete vše, co potřebujete vědět o ochranných sítích, hrotových zábranách a odchytech holubů.

V naší společnosti zajišťuje ochranu proti ptactvu zkušený tým, který vede Oldřich Primus – jeden z předních českých odborníků na tuto problematiku. Naši technici se navíc v minulosti podíleli na projektech všech typů a velikostí – od zasíťování stovek balkonů až po montáže zábran na rozsáhlé konstrukce. Většina má zkušenosti také z náročných a unikátních instalací. A některé z nich vám představíme právě na webu www.birdcontrol.cz.

Na čem nám záleží

Instalací hrotových nebo síťových zábran chráníme nemovitosti zákazníků před škodami, které ptáci způsobují svou přítomností, trusem a hnízděním. Zároveň tak klienty chráníme před rizikem, které pro lidské zdraví představují holubi či jejich trus.

U všech zákazníků instalujeme pouze zábrany, které se nám osvědčily v praxi. Několik let jsme testovali hroty i sítě od různých výrobců a nakonec jsme vybrali ty nejlepší. Za kvalitu práce a materiálu proto bez váhání ručíme 5letou zárukou, kterou je možné prodloužit i na více než 10 let.

Hlavním naším cílem je být předním hráčem na českém trhu a jasnou volbou pro firmy i domácnosti. Věříme, že profesionální přístup, kvalitně odvedená práce a příkladný zákaznický servis jsou nejlepší cestou, jak toho dosáhnout.

Co plánujeme

Protože věříme v inovace a moderní technologie, průběžně hledáme nové metody ochrany proti ptactvu. Do konce roku 2018 tak rozšíříme nabídku na stránkách ADERA BirdControl například o nerezové sítě či speciální gely proti holubům.

Mohlo by vás zajímat

Škůdci Systémová ochrana Dezinfekce Vyklízení Články Kontakt