Jak vyhubit mravence snadno a rychle

5. 1. 2019

Hledáte osvědčený způsob, jak vyhubit mravence? Snažíte se je každý den bezvýsledně vysát a vystěhovat za dveře svého domu nebo bytu? Mravenci jsou drobní škůdci, kteří každé jaro dobývají jak obytné, tak komerční prostory. I když mají početní převahu, můžete se jich s pomocí odborníků snadno zbavit.

Ušetřete si čas i starosti a svěřte hubení mravenců profesionálům

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Ze života mravenců

Mravenci žijí v početných koloniích téměř všude na světě. Rozdělujeme je na královnu, samce a dělnice. Do obytných prostor se stěhují zejména během jara. V České republice se nejlépe daří mravenci domácímu, drnovému nebo mravenci farao. Rady, jak vyhubit „faraony“, najdete ve speciálním článku.

Mravenci se dožívají 7–10 let, královna i dvaceti (za tu dobu zplodí přes 150 milionů potomků).

Co na mravence nefunguje?

Na internetu můžete najít spoustu rad, jak vyhubit mravence.

V každém případě můžete napadené interiéry dobře uklidit. Nezapomeňte také utěsnit veškerá místa, kudy se mravenci mohou dostat dovnitř. Zabezpečte i potraviny – pokud u vás nenajdou nic dobrého, máte napůl vyhráno.

Provádíme odborné dezinsekce mravenců po celé ČR

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Co na mravence funguje?

Pokud pátráte po spolehlivém způsobu, jak vyhubit mravence, požádejte o radu odborníky na dezinsekce. Po prohlídce vašeho bytu (domu, skladu, restaurace, hotelu apod.) vám doporučíme nejvhodnější řešení dle platných technologických postupů.

Navíc vám poradíme, jak se proti mravencům bránit do budoucnosti.

Pouze odborník pozná, jaký druh mravenců se u vás vyskytuje. Moderní insekticidy jsou velmi účinné, ale obvykle jen proti jednomu konkrétnímu hmyzu. Proto může být váš boj s mravenci neúspěšný.

Otázka na závěr

Spatřili jste během čtení tohoto článku ve svém okolí několik mravenců? Začněte jednat a svěřte dezinsekce do našich rukou. Poradíme vám, jak vyhubit mravence snadno, rychle a efektivně.

Chcete se poradit, jak bojovat proti mravencům u vás doma nebo ve firmě?

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE