Hroty proti holubům a ptákům

Instalací kvalitních hrotů pomáháme zabezpečit exponovaná místa proti holubům a drobnému ptactvu. Využíváme osvědčené hrotové pásy vhodné pro všechny rovné i tvarované plochy. Při odborně provedené instalaci poskytují účinnou ochranu na mnoho let a navíc jsou nadmíru diskrétní.

Zajišťujeme montáže hrotů proti ptákům po celé ČR

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Nenápadný vzhled a vysoká účinnost

Jaké hroty proti ptactvu instalujeme?

Využíváme speciální hrotové zábrany z nerezové oceli na polykarbonátovém podkladu. Mezi jejich hlavní výhody patří vysoká účinnost, odolnost a nenápadný vzhled. Ocelové trny jednoduše znemožní usedání a hnízdění ptactva. Díky tomu se ihned po instalaci natrvalo zbavíte nezvaných opeřenců, jejich trusu i rizika infekcí a parazitů.

Některé firmy používají levnější pozinkované hroty, které však rychle podléhají korozi. Za několik měsíců tak může rez stékající z těchto zábran způsobit znečištění fasády – často takové, že bude nutné zaplatit její kompletní a nákladnou renovaci. Nejen proto používáme výhradně kvalitní nerezové hroty.

Víte, že:

Pokud hledáte specialisty na montáže hrotů a zábran

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Jaká je životnost hrotové ochrany?

Pro první naše klienty jsme instalovaly hroty před více než 15 lety. Díky kvalitním materiálům a profesionální instalaci jsou tyto zábrany stále funkční. I po dlouhé době tak spolehlivě chrání budovy před usedáním holubů a jiných ptáků.

Proč jsou naše hroty oblíbené?

Zdarma a nezávazně vám poradíme, jak na zábrany proti holubům

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Hroty proti jiřičkám a vlaštovkám

Nabízíme také bodce proti jiřičkám nebo vlaštovkám, které instalujeme na fasády a špalety oken hroty dolů. Podle našich zkušeností je účinnost těchto hrotových zábran minimálně 85 %. Každým rokem po instalaci se navíc bude počet hnízd snižovat. Hroty proti hnízdění vlaštovek a jiřiček instalujeme také do podhledů či podbití střech.

Instalace ochranných bodců ve 4 krocích

  1. Provedeme nezávaznou prohlídku vašeho objektu
  2. Doporučíme vám, jak zabránit usedání ptáků
  3. Vybraná místa připravíme na instalaci hrotů
  4. Nainstalujeme kvalitní hrotové zábrany

Pro zajištění maximální účinnosti navíc často kombinujeme hrotový systém a ochranné sítě (klasické, japonské či nerezové).

Víte, že:

Navrhneme pro vás dokonalou ochranu proti holubům

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Zajišťujeme také související služby

Proč svěřit montáž hrotů nám?

Kontaktujte nás

Cena hrotů proti holubům a jinému ptactvu je vždy individuální s ohledem na náročnost a rozsah zakázky. Přesná cena této ochrany proti ptactvu závisí na velikosti zakázky, náročnosti instalace a použitém materiálu. Pro více informací nás bez váhání kontaktujte – rádi vám nezávazně zašleme cenovou nabídku.

Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku na montáž hrotového systému

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE