Nerezové sítě proti ptákům

Ochranné nerezové sítě jsou díky vysoké pevnosti a téměř neomezené životnosti ideální pro všechny náročné instalace. Spolehlivě zabezpečí vaše balkony, lodžie a další místa proti ptákům. Navíc mohou také spolehlivě chránit děti nebo domácí mazlíčky před vypadnutím z oken.

Zajišťujeme montáže nerezových sítí proti ptactvu po celé ČR

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Vysoká pevnost a odolnost

Sítě z nerezových lanek jsou mnohem pevnější než klasické nebo japonské sítě. Díky tomu vytváří bariéru, přes kterou ptáci neproniknou. Zároveň se často používají jako ochranné sítě proti vypadnutí dětí nebo domácích mazlíčků z oken, balkonů, lodžií a dalších míst.

Špičková životnost

Nerezové sítě jsou odolné proti nepříznivému počasí i UV záření. Jejich životnost díky tomu přesahuje 25 let. Navíc nevyžadují žádnou údržbu. Po celou dobu životnosti se také nemění jejich vlastnosti ani vzhled – lanka nerezaví, netřepí se ani nerozplétají.

Víte, že:

100 % funkční ochrana

Na rozdíl od plašičů a odpuzovačů naše nerezové sítě doopravdy fungují – brání totiž přímo vlétání, usedání nebo hnízdění ptactva v chráněném prostoru. Nadobro se tak zbavíte jejich přítomnosti, ptačího trusu, parazitů a nepořádku, který po opeřencích zůstává.

Stejně účinné jsou také při ochraně psů a koček před vypadnutím z oken, balkonů nebo lodžií. Můžete tak bez starostí větrat a díky nerezové síti zajistíte domácím mazlíčkům bezpečný pohyb.

TIP: Nerezové sítě lze využít i pro zabezpečení pohybu dětí nebo dospělých na terasách a dalších podobných místech.

Zbavte se holubů i jiných opeřenců jednou provždy

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Rozsáhlé možnosti využití

Nerezové sítě nejčastěji instalujeme na balkony, lodžie, okna, ochozy a další podobná místa. Jsou vhodné pro zateplené i nezateplené fasády. Díky diskrétnímu vzhledu navíc splňují požadavky památkářů pro instalaci na chráněné objekty nebo třeba sochy.

Víte, že:

Nepřekáží ani neškodí

Nerezové sítě ptákům nijak neškodí ani neubližují. Zároveň nepřekáží v běžném používání zasíťovaných prostor – nebrání výhledu z interiérů a neomezují pronikání světla.

Nenápadný vzhled

Stejně jako ostatní sítě z naší nabídky jsou i ty nerezové téměř neviditelné. Díky tomu výrazněji nemění vzhled budov.

Zdarma a nezávazně vám poradíme, jak na ochranu proti ptákům

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Montáž od zkušených techniků

Na kompletní montáže sítí proti ptákům se zaměřujeme od roku 2000. Na základě zkušeností s klasickými sítěmi jsme do naší nabídky zařadili i speciální nerezové sítě, které se díky svým výhodám staly populární už po krátké době.

Instalaci nerezových sítí zajišťují naši technici, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Kvalitu nerezové síťové ochrany jsme navíc prověřili v mnoha instalacích – od těch menších až po zasíťování rozsáhlých prostor.

Jak probíhá montáž nerez sítí?

Víte, že:

Hledáte spolehlivého dodavatele nerezových sítí proti ptactvu?

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Co ještě nabízíme?

Kromě instalace nerezových sítí nabízíme také vyklízení po holubech. Díky našim zkušenostem umíme proměnit i silně kontaminovaná místa v čisté a zdravotně nezávadné prostory.

Nejčastěji vyklízíme půdy, balkony, lodžie, světlíky a podobná místa. Od holubího trusu ale čistíme také fasády a další části budov.

Proč si vybrat právě nás?

Kontaktujte nás

Vybíráte ochranné sítě a hledáte řešení, které vydrží desítky let?

Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku na montáž nerezových sítí

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE