Odchyt a likvidace holubů

Pomáháme redukovat populace městských holubů ve vybraných lokalitách o 80–90 %. Využíváme speciální odchytová zařízení, která instalujeme nejčastěji na střechy budov. Po úspěšném odchycení holubů se postaráme také o jejich likvidaci a další služby.

Zajišťujeme profesionální ochranu proti holubům po celé ČR

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Kompletní řešení pro odchyt holubů

Co je součástí odchytových prací?

Odchyt provádíme do samočinných odchytových zařízení, které mají dostatečnou velikost podle metodických doporučení. Pro sedlové střechy používáme speciální typ klecí. Celá akce obvykle trvá několik týdnů až měsíců.

Nadprůměrná úspěšnost odchytů

Díky profesionálnímu odchytu obvykle dochází k redukci holubí populace o 80–90 %. Významně tak pomáháme městům, firmám i soukromým objektům. Efektivita odchytových prací závisí na počasí, množství potravy v okolí a dalších faktorech. Pokud je například chladnější zima, vždy odchytíme více holubů a naopak.

Pokud hledáte specialisty na odchyt holubů s dlouholetými zkušenostmi

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Kdy je nejvhodnější doba pro odchyt holubů?

Odchyty provádíme v zimě během odchytové sezóny. Zákon na ochranu přírody a krajiny totiž dovoluje odchytávání a usmrcení ptactva pouze mimo období hnízdění. V zimě navíc holubi nemají dostatek potravy, takže ochotně vstupují do odchytových klecí za návnadou.

Související služby

Zdarma a nezávazně vám poradíme, jak na redukci populace holubů

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Každý rok odchytíme tisíce holubů

Zajišťujeme plošný odchyt na volném prostranství (pro města a úřady) i cílený odchyt v okolí soukromých objektů (střechy, půdy a další místa). Díky zkušenostem z desítek úspěšných odchytů dobře víme, jak v krátké době zajistit co nejvíce holubů.

Víte, že:

Navrhneme pro vás řešení s nejvyšší úspěšností odchytu

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Rizikový úklid po holubech

Holubí trus, peří, zbytky hnízd a další nepořádek, který po holubech zůstává, představuje pro lidské zdraví nemalé riziko. Po úspěšném dokončení odchytových prací proto zajišťujeme také kompletní úklid včetně úvodní i závěrečné dezinfekce, dezinsekce a odstranění nepořádku s důrazem na ochranu zdraví.

Likvidace holubů

Utracení odchycených holubů provádíme ve spolupráci s asanačními ústavy a veterináři. Likvidace se řídí přísnými pravidly, probíhá v souladu s § 17 zák. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání a je kontrolována inspektory příslušné veterinární správy.

Víte, že:

Kontaktujte nás

Cena odchytu i likvidace je vždy individuální s ohledem na náročnost zakázky, počet holubů, délku trvání akce a další podmínky.

Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku na odchyt a likvidaci holubů

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE