Jak má vypadat profesionální ochrana proti holubům

Plánujete investovat do kvalitní ochrany proti ptactvu? Chcete si udělat obrázek, jak budou vypadat ochranné sítě a hrotové systémy na vašem domě? Prohlédněte si výsledky naší práce na vybraných fotografiích – přesvědčíme vás, že i hrotové systémy nebo sítě mohou být nenápadné a účinné.

Sítě proti ptákům

Ochranné sítě jsou vhodné pro balkony, lodžie, sochy, ochozy, světlíky, střechy a podhledové části stropních trámů i skladištních hal. Chrání domy před holuby, jiřičkami nebo jiným ptactvem se 100% účinností. Navíc jsou téměř neviditelné a nijak nenarušují vzhled objektu.

Pokud vám záleží na nenápadném vzhledu, jednoznačně doporučujeme černé japonské sítě. Jsou totiž nejjemnější a černá barva navíc světlo pohlcuje a neodráží jej.

Český rozhlas Praha – Ochranné sítě dodáváme z kvalitních materiálů s dlouhou životností a vysokou odolností. Japonské síťové systémy navíc mají certifikát nehořlavosti.

Na Pankráci, Praha – Správně navržená síť ochrání před holuby, jiřičkami a jinými ptáky malé i velké prostory. Navíc nedochází k omezení prostoru na terase či balkonu.

Karlovy Vary, Chodov – Kvalitní ochranné sítě nestíní, jsou nenápadné a nijak neomezují obyvatele domu.

Zličín, Praha – Sítě proti ptákům lze nainstalovat na zateplené i nezateplené fasády nebo střechy domů. Na předchozím obrázku síť zakrývá horizontálně celý prostor klimatizačních jednotek.

Karlovy Vary, Chodov – Životnost našich sítí je minimálně 10 let. Veškeré japonské sítě instalované lepením se montují dvoufázově. Vysokopevnostní lepidlo totiž musí schnout 24 hod. Instalace sítě proti ptákům na běžnou lodžii proto vyžaduje dvě návštěvy (2 × 20 min). Montáž do deseti lodžií pod sebou zabere také dvě návštěvy (2 × 3 hod).

Otevíratelná síť klimatizačních jednotek, Praha 1 – Sítě se využívají také u historických objektů nebo pro ochranu klimatizací a všude tam, kde je nežádoucí výskyt holubů a holubí trus.

Další obrázky síťových systémů najdete na této stránce. A protože často pracujeme na střechách, fotografujeme také výhledy a zajímavá místa.

Hrotové systémy

Hroty brání dosedání a hnízdění ptactva na fasádách. Zábrany instalujeme na římsy, okraje domů, okapy, trámy, věže, kulturní památky, plastiky, lampy nebo třeba reklamní nápisy. Při položení ve více řadách lze ochránit i rozsáhlejší plochy. U velkých ploch jsou však cenově výhodnější sítě se specifickým kotvením.

Hrotový a síťový systém Na Pankráci, Praha – Hrotové zábrany lze kombinovat s ochrannými sítěmi. Životnost zábran vyrobených z polykarbonátu (základna) a nerezové oceli (hroty) je minimálně 10 let.

Hrotový systém Opatov, Praha – Dodáváme jednořadé, dvouřadé i třířadové hroty, které nevyžadují žádnou údržbu, snadno se instalují a na vzdálenost několika metrů si jich lidé ani nevšimnou. Takto ošetřený okraj střechy znemožňuje znečištění fasády, okenních parapetů a prostorů před domem holubím trusem.

Máte zájem o podobné řešení?

Líbí se vám, jak vypadají naše ochranné sítě a hrotové zábrany? Kontaktujte nás a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

Škůdci Systémová ochrana Dezinfekce Vyklízení Články Kontakt