Máme novou mobilní aplikaci

Představujeme vám první českou mobilní aplikaci pro snadnou a rychlou identifikaci škůdců. Co v ní najdete, jaké má funkce a proč se vyplatí ji stáhnout?

Mobilní aplikace ADERA je zdarma pro telefony s operačními systémy Android i iOS

Atlas škůdců s detailními fotografiemi

Cílem mobilní aplikace ADERA je usnadnit a zpřesnit určování škůdců všem, kteří právě narazili na nezvané hosty a neví si rady. Jako první je totiž nejdůležitější identifikovat, o jaké hlodavce nebo hmyz se jedná. A s tím vám pomůže náš atlas škůdců.

  • U každého škůdce najdete jeho detailní fotografii, kterou můžete porovnat s objevenými hlodavci nebo hmyzem
  • Nechybí ani stručný popis a možnost poptat odborné hubení daného škůdce od našich techniků
  • U některých škůdců uvádíme také orientační cenu za jejich likvidaci

Atlas škůdců chceme průběžně rozšiřovat o nové druhy – stejně jako to děláme na našich stránkách. Noví škůdci se do nainstalované aplikace budou načítat automaticky bez nutnosti provést její aktualizaci.

Poznáme škůdce podle fotky

Když se vám nepodaří škůdce rozpoznat podle fotografií nebo popisu, můžete nám přímo z aplikace poslat jeho fotku. Zdarma a nezávazně škůdce určíme a na e-mail vám pošleme jeho název i návrh na další postup. Díky tomu se dozvíte, jaký škůdce se u vás rozšířil a jak se ho zbavit.

Fotku můžete vybrat z již existujících snímků v galerii telefonu. Druhou možností je pak škůdce vyfotit přímo v aplikaci. Odeslání fotky k posouzení tak operativně vyřešíte hned v okamžiku, kdy škůdce objevíte.

A ještě pro jistotu zopakujeme – identifikaci škůdců provádíme zdarma a k ničemu vás nezavazuje a to ani při opakovaném využití této služby.

Naše akce a slevy

Na úvodní obrazovce aplikace dále najdete platnou akční nabídku – slevu pro všechny naše zákazníky. Cenově zvýhodněnou službu si zároveň můžete snadno a nezávazně objednat. Na rozdíl od jiných aplikací nepotřebujete žádný kód ani voucher.

Akční nabídky chceme průběžně aktualizovat a přidávat nové, se kterými ušetří firemní zákazníci i domácnosti. A co je nejlepší – o slevách se dozvíte jako první. Aplikace vás totiž automaticky upozorní, jakmile zveřejníme novou akční nabídku.

Odborníci nadosah

Přímo z aplikace lze také jednoduše odeslat nezávaznou poptávku na některou z našich služeb. Obratem vás budeme kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Navíc jsme na příjmu i na telefonu – zavolat nám můžete jediným klepnutím na ikonku v pravém horním rohu obrazovky.

Samoobsluha pro registrované

Poslední možností na úvodní obrazovce aplikace, kterou jsme vám ještě nepředstavili, je odkaz pro přístup do zákaznické samoobsluhy. Po klepnutí na tento odkaz opustíte naši aplikaci a budete přesměrováni na samostatný web.

Samoobsluha je určená výhradně pro registrované zákazníky. Pokud máte zájem o registraci, napište nám prosím na e-mail adera@adera.cz, nebo zavolejte na telefon 771 234 144.

Vyzkoušejte ADERU v mobilu…

…a získejte šikovného pomocníka v boji proti škůdcům, kterého budete mít vždy po ruce. Naše mobilní aplikace je zdarma pro uživatele s telefony Android i iPhone.

Aplikaci si můžete stáhnout i po naskenování tohoto QR kódu foťákem svého telefonu

Vyzkoušeli jste naši aplikaci a máte nějaké připomínky nebo nápady na vylepšení? Pošlete nám je na e-mail adera@adera.cz. Budeme také moc rádi za přidání hodnocení v Google Play nebo App Store.

Škůdci Systémová ochrana Dezinfekce Vyklízení Články Kontakt