Ochrana proti ptactvu

Naše ochranné sítě nebo hroty jsou zárukou úspěšné ochrany proti ptactvu. Objevte jejich hlavní výhody a důvody, proč svěřit instalaci odborníkům. Pomůžeme vám zabezpečit vaše prostory proti opeřencům, kteří způsobují škody na majetku a ohrožují lidské zdraví.

Zajišťujeme kompletní ochranu proti ptactvu po celé ČR

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Ochranné sítě proti ptactvu

Hlavní výhody

Spolehlivá ochrana proti vlétání ptactva, nenápadný vzhled, dlouhá životnost, možnost instalace bez vrtání do fasády, nebrání výhledu z interiérů ani pronikání světla a mnoho dalších

Využití

Balkony, lodžie, světlíky, fasády, terasy, podhledy, konstrukce na střechách, vnitrobloky, sochy, památky, historické objekty a další místa

Více informací >>

Hroty proti holubům a ptákům

Hlavní výhody

Osvědčené zábrany proti usedání ptactva, diskrétní vzhled, nerezavějící hroty, 5letá záruka, dlouhá životnost, instalace bez vrtání do fasády, všestranná odolnost a mnoho dalších

Využití

Římsy, okraje střech, okapy, parapety, převislé plochy na fasádách, krovy, hřebeny střech, reklamní tabule, billboardy a další místa

Více informací >>

Odchyt a likvidace holubů

Hlavní výhody

Vysoká úspěšnost odchytů, postup v souladu s platnými zákony, zajištění odchytu ptactva specialistou s odbornou způsobilostí, kompletní realizace, odborné konzultace a další

Využití

Efektivní snížení velikosti holubí populace ve městech a v okolí soukromých objektů

Více informací >>

Zdarma a nezávazně vám poradíme, jak na ochranu proti ptákům

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Zkušenosti od roku 2000

Na ochranu budov proti ptactvu se zaměřujeme více než 16 let. Postupem času jsme tak získali nenahraditelné zkušenosti, které jsou na výsledcích naší práce znát. Montáž hrotů a sítí u nás navíc vždy zajišťují technici s dostatečnou praxí v oboru.

Profesionální montáž

U odborné firmy máte jistotu, že bude ochrana proti ptactvu skutečně fungovat. Víme, jak se vyhnout chybám, které často snižují účinnost zábran. Navrhujeme a instalujeme ochranu proti holubům, jiřičkám, vlaštovkám a jiným ptákům, která je 100% spolehlivá.

Pečlivá příprava

Každá zakázka u nás začíná průzkumem míst, která potřebujete zabezpečit proti ptactvu. Díky tomu vám můžeme doporučit tu nejméně nápadnou a zároveň maximálně účinnou ochranu.

Vysoká účinnost ochrany

Používáme kvalitní hrotové zábrany a sítě proti ptactvu, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti. Nevyžadují totiž žádnou údržbu a jsou vhodné pro všechny typy budov. Navíc vynikají dlouhou životností a vysokou odolností.

Víte, že:

Pokud hledáte specialisty na ochranu před ptactvem

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE

Poradíme si s každou zakázkou

Ochranu proti holubům a jinému ptactvu zajišťujeme pro bytové domy, firemní objekty, obchodní centra, úřady, kancelářské budovy, památky, sochy i části veřejného prostoru.

Před škůdci ochráníme všechny části budov – balkóny a lodžie, parapety, střechy, římsy, světlíky, vnitrobloky, střešní konstrukce nebo třeba jednotky klimatizace.

Nezaskočí nás ani rozsáhlé realizace a montáž zábran v obtížně přístupných místech.

Ohleduplná instalace

Při instalaci ochranných opatření postupujeme tak, aby nedocházelo k poškození fasád. Díky tomu nezkracujeme jejich životnost a přispíváme k nenápadnému vzhledu zábran.

Víte, že:

Komplexní ochrana budov

Pro kompletní zabezpečení větších objektů nabízíme systém, který efektivně kombinuje ochranné sítě, hroty a další techniky. Díky tomu budou všechna riziková místa chráněná proti nezvaným opeřencům.

Užitečné doplňkové služby

Montáže ochranných sítí a bodců zajišťujeme včetně souvisejících prací. Na přání se tak rádi postaráme také o úklid po holubech, vyklizení nepořádku, dezinfekce, vyhubení parazitů nebo třeba o čištění fasády.

Jaká je naše ochrana proti ptactvu?

Víte, že:

Vyžádejte si od nás nezávaznou nabídku na ochranu proti ptactvu

VOLEJTE 771 234 144 z mobilu kliknutím ZDE